ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Προσφέρουμε ολοκληρωμένη λύση καθαρισμού για παραλίες κάθε μορφής και κατάστασης.
Οι παραλίες καθαρίζονται από φύκια, οργανικά υλικά και σκουπίδια και στη συνέχεια ισοπεδώνονται με την χρήση ισοπεδωτή γαιών (Grader) ώστε να υπάρχει το καλύτερο δυνατόν οπτικό αποτέλεσμα. Στο τέλος κοσκινίζονται με ειδική σίτα (με πρότυπο ISO) και απομακρύνονται όλα τα σκουπίδια από την επιφάνειά τους.
Οι υπηρεσίες μπορούν να προσφερθούν ολοκληρωμένα ή τμηματικά ανάλογα με τις ανάγκες του πελάτη και αναλαμβάνουμε και την συντήρηση του αποτελέσματος για όλη την τουριστική σεζόν. Συνεργαζόμαστε με ιδιώτες, με επαγγελματίες, με ξενοδοχειακές μονάδες αλλά και με τους κατά τόπους Οργανισμούς Τοπικής Αυτοδιοίκησης (Ο.Τ.Α.).